Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

Роботодавці » Керівництво ЗОСППР «Потенціал» » Склад ради ЗОСППР «Потенціал» » Голова Запорізької обласної федерації роботодавців та Запорізького обласного Союзу промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал»

Петро Михайлович ВАНАТ

Президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал».

Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців.

Голова регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Запорізькій області.

Керівник регіонального представництва ICC Ukraine.

Член Ради федерації роботодавців України і Українського союзу промисловців і підприємців, Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України.


Член колегій обласної державної адміністрації, обласної державної податкової адміністрації, співголова обласної та міської (м.Запоріжжя) тристоронньої соціально-економічної ради.


Працював на керівних посадах на комбінаті «Запоріжсталь», м.Запоріжжя та області, був заступником голови облвиконкому, керівником управлінь економіки, зовнішньоекономічних зв’язків, заступником голови обласної державної адміністрації з питань промисловості, енергетики та екології.

Почесний доктор наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії. Обирався депутатом обласної і міської ради багатьох скликань.


Нагороджений орденами «За заслуги» I,II,III ступеню, іншими орденами та медалями.

Почесний громадянин міста Запоріжжя.


Контакти:

тел. (061) 233-31-61

сайт: potencial.org.ua

 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua