Логін:
Пароль:
 


Архів подій 

українською мовою / на русском языке

В області розпочалась сівба ранніх ярих зернових

 
 
Цього року перехід середньодобових температур повітря вище +5° на всій території області відбувся майже на місяць раніше звичайних строків - 1 березня. В цілому перезимівля озимих культур, багаторічних трав та плодових культур закінчилась добре, про що свідчать результати відрощування зразків озимих культур, взятих з господарських посівів. Лише у 17% випадків було відмічено загибель рослин внаслідок вимерзання. Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.


Із 563 тис. га посіяних озимих культур на зерно сходи зійшли на 514 тис. га або 91%. Переважна частина озимих зернових на цей час (78%) знаходиться у слабкому та зрідженому стані. На сьогодні підживлено озимі культури на площі 445 тис. гектарів або 75%.


В першій половині березня стан орного шару грунту та достатнє його зволоження створювали сприятливі умови для проведення весняно-польових робіт. В окремих господарствах області майже на місяць раніше звичайного розпочалася сівба ранніх зернових та зернобобових культур.


У всіх районах області розпочато сівбу ранніх ярих зернових, яку проведено на площі 58 тис. га або 50% до прогнозу. Зокрема, ярого ячменю посіяно 32 тис. га (39%), гороху – 21 тис. га (74%), пшениці – 1 тис. га (24%).


Найбільші площі засіяно в Приазовському районі – 5,4 тис. га, Михайлівському – 5,2 тис. га, Якимівському – 4,9 тис. га та Приморському – 4,8 тис. га.


На спостережних ділянках з посівами ярого ячменю відмічено проростання зерна.


За матеріалами www.zoda.gov.ua


16.03.2016
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Интернет-ресурс поддержки малого бизнеса Запорожской области


Агентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта