Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

Стати членом Союзу

Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» - скорочено ЗОСППР «Потенціал» є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує роботодавців, об'єднує роботодавців на засадах рівноправності всіх членів Союзу з метою представництва і захисту їх прав, економічних, соціальних та інших інтересів, а також з метою координації їх діяльності у сфері соціально-трудових та економічних відносин, формування державної та регіональної економічної та соціальної політики, сприяння вдосконаленню соціального діалогу.

Членами ЗОСППР «Потенціал» можуть бути роботодавці - юридичні особи (підприємства, установи, організації) або фізичні особи - підприємці, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, які підтримують Статут Союзу, беруть участь у виконанні його мети та завдань, виконують зобов'язання Союзу у сфері соціально- трудових відносин, сплачують вступні та членські внески у порядку, визначеному Положенням про розмір та порядок перерахування внесків в структурі Союзу.

Прийом у члени Союзу здійснюється за письмовою заявою роботодавця. Разом з письмовою заявою роботодавець подає реєстраційну картку встановленого зразку. Рішення про прийом у члени Союзу приймає Президія Ради Союзу.

Членство у Союзі підтверджується посвідченням встановленого зразка, затвердженого Радою Союзу.Контактний телефон: +38 (061) 213-56-66

E-mail: [email protected]

 
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua