Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

В «Електронному кабінеті» платники податків мають можливість переглянути раніше подану звітність

 
 
Інформуємо, що у «Електронному кабінеті» за допомогою меню «Перегляд поданої звітності» користувач «Електронного кабінету»має можливість переглянути раніше подану податкову звітність до органів ДФСнезалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до Центрів обслуговування платників.


Слід зазначити,що користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами – роком та місяцем.


Користувачу доступні всі типи звітів. Для зручності верхня панель навігації у вікні «Перегляд поданої звітності»дозволяє обмежити звітність за типами:


- J01 Прибуток;


- J02 ПДВ та Акцизний збір;


- J03 Місцеві платежі;


- J05 Інші платежі;


- J06 Ресурсні платежі;


- J07 Валютні платежі;


- J08 Рентні платежі;


- J11 Регіональні звіти;


- J13 Запити та довідки;


- J30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування;


- S01 Фінансова звітність;


- S02 Фінансова звітність (довідки);


- S03 Фінансова звітність (запити).


Для перегляду переліку всіх типів звітів, поданих за рік, необхідно обрати відповідний рік та значення «Всі» у фільтрі вибору місця.


Нагадуємо, що «Електронний кабінет» знаходится на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua.


За матеріалами chp.com.ua


29.03.2018
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua