Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

До уваги підприємців!

 
 
26 травня 2017 року в м. Києві відбудеться 10-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України». Особливість 10-го з’їзду обумовлена складним соціально-економічним станом України та необхідністю забезпечення суттєвого підвищення рівня ділової досконалості всіх ланок української економіки.

Організатори з’їзду: Українська асоціація досконалості та якості (УАДЯ), Український союз промисловців і підприємців, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за участі: Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Міністерства освіти и науки України та ін.

Проведення з’їзду проходитьна безоплатній основі.

Від імені Оргкомітету запрошуємо Вас взяти участь у 10-му Всеукраїнському з’їзді якості та у додаткових науково-технічні заходах (семінарах), які відбудуться 24-26 травня.

З’їзд якості відбудеться 26 травня 2017р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, конференц-зал, 2-й поверх).

Початок роботи о 09.30. Реєстрація – з  08.30. 

Програма з’їзду додається.

Довідки можна отримати за наступними контактами: тел./факс: (044) 459-78-16, e-mail: [email protected] – Зєнцева Анжеліка.


Потенціал Інформ


18.05.2017 Додатки до анонсу
Додаток 1
Додаток 2
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua