Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

Проект держбюджету на 2017 рік! Зарплати, пенсії та курс гривні у 2017 році!!!

 
 
Міністерство фінансів розробило основні напрямки річний бюджетної політики: долар подорожчає, зарплати і пенсії зростуть, а рівень безробіття буде на рівні 8,1%.

В Україні головний фінансовий документ - бюджет країни на рік - традиційно беруть "під ялинку". Ще в минулому місяці на сайті Верховної Ради з'явився проект постанови (резолюція) про основні напрямки бюджетної політики. Цей документ стане дорожньою картою при розробці держбюджету. Сайт "Сегодня.ua" розбирався, як в наступному році, згідно з планами Міністерства фінансів, зміниться рівень життя українців, наскільки виростуть ціни і яким буде курс долара.

ВВП виросте, держборг скоротиться, а долар подорожчає.

"У 2014 році держборг від ВВП становив близько 40%. Критичний рівень вважається 60%. Зараз ми вже перевищили давно 60%. На сьогоднішній момент є великий ризик, що у нас буде 100% держборг. Зараз він на рівні 86%. Це показує , що Україні складно обслуговувати свої зовнішні борги ... Треба, щоб показник держборгу від ВВП повернувся на рівень нижче 60% ", - вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

У цьому році розмір граничного державного боргу становить 1 трильйон 501 мільярд 5 мільйонів гривень - 66,4% від ВВП і розмір гарантованого державою боргу становить 444 мільярда 8 мільйонів гривень - 19,6% від ВВП (у сумі 86% від ВВП). У бюджеті на наступний рік розмір граничного боргу планують скоротити на 0,6% - до 66% від ВВП.

При цьому дефіцит бюджету, згідно з проектом, може скоротитися з 3,7 до 3% від ВВП. "Діра" в держбюджеті, як уточнюють у Міністерстві фінансів, покривається за рахунок приватизації або нового боргу. А це, в свою чергу, збільшує боргове навантаження на країну. Для погашення кредитів уряду доводиться витрачати валюту, що призводить до девальвації гривні, розповідає виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко.

"Восени йдуть великі виплати за зовнішніми боргами. Повинні повертати гроші МФВ та іншим організаціям + імпорт газу, ми побачимо, що доведеться витратити тільки цієї осені від 3 до 5 мільярдів доларів", - говорить експерт про причини майбутню девальвацію гривні восени цього року.

Так, обмінний курс національної валюти по відношенню до долара в 2017-му році досягне позначки 27,2 гривні (на даний момент 24,8 гривні за курсом Нацбанку).


Далі читати: http://www.segodnya.ua/economics/enews/kakimi-budut-zarplaty-pensii-i-kurs-grivny-v-2017-m-proekt-gosbyudzheta--741505.html


За матеріалами www.segodnya.ua


11.08.2016
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької області


Агентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта