Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

Запрошуємо Вас прийняти участь у виставці Z-Subcontracting

 
 
Шановні панове!

Запорізька торгово-промислова палата висловлює Вам свою повагу та звертається з наступною пропозицією.

В рамках попередніх домовленостей між Запорізькою ТПП і The Leipziger Messe та з метою представлення промислового потенціалу області, ЗТПП організовує колективну експозицію підприємств регіону на Міжнародній виставці субконтрактинга запчастин, компонентів, модулів і технологій Z 2017 (м. Лейпциг, Німеччина) на пільгових умовах. Виставка Z-Subcontracting пройде з 07 - 10 березня в м. Лейпциг (Німеччина) та спрямована на пошук потенційних партнерів з поставки і субпідрядних послуг для машинобудівної та будівельної промисловості, заводів, інших промислових сфер діяльності. Щорічно в ній приймає участь більш ніж 500 експонентів та 24 000 відвідувачів.

Паралельно пройде Міжнародна торгова виставка машинного обладнання, промислового обладнання та автоматики Іntec (більш ніж 1000 експонентів).

В зв’язку із набуттям чинності Угоди про ЗВТ України з ЄС, впевнені, що участь у даному заході стане ефективним інструментом для просування та виведення Вашої продукції на європейський ринок.

Запрошуємо Вас прийняти участь в колективному стенді Запорізької області та в разі зацікавленості просьба звертатись до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин за тел.: 061-233-11-72, е-mаіl: oso@ссі.zр.uа (Нагорна Ксенія Олександрівна) до 19 січня 2017 року.


Потенціал Інформ


17.01.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua