Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

У Запоріжжі практичні аспекти експорту агропродукції в ЄС вивчатимуть під час бізнес-сесії

 
 
15-16 березня 2017 року в конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати буде проходити бізнес-сесія «Практичні аспекти експорту агропродукції в ЄС».

Доповідачем виступає Люк Ван Луверен — головний радник по зв'язкам з ЄС ТПП Антверпена (Бельгія). У ході заходу буде проведено ряд персональних зустрічей експерта з представниками бізнесу.

Кожен учасник матиме унікальну можливість отримати інформацію з технічних питань, маркування, упаковки та санітарної гігієни своєї продукції, а також практичних інструментів (checklist) для експорту в сфері харчової промисловості та сільського господарства, проконсультуватися з експертом щодо виходу на ринок ЄС, скористатися його досвідом та напрацюваннями.

Запрошуємо представників агропромислового комплексу прийняти участь у навчанні та в разі зацікавленості якнайшвидше зареєструватись в Управлінні організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП за тел.: 061 2331172, e-mail: [email protected], оскільки кількість учасників обмежена. Контактна особа – Щолкіна Ольга Георгіївна.

Для підприємств-членів ЗТПП участь у заході є безкоштовною!


Потенціал Інформ


06.02.2017
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua