Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

Нарада у Федерації роботодавців України

 
 
Запорізька обласна федерація роботодаців запрошує керівників міських та районних організацій роботодавців взяти участь в нараді, яка відбудеться 11.06.2013 року о 10.00 в приміщенні Федерації роботодавців України ( за адресою м.Київ, вул. Михайла Коцюбинського 1,). Під нас наради заплановано обговорити наступні питання.


1. Про методику підготовки документів, проектів нормативно-правових актів.


2. Про вимоги підготовки запитів та звернень до ФРУ з проблемних питань.


3. Про роботу Дирекції ФРУ та членських організацій над Національним реєстром контролюючих органів.


4. Про результати практики застосування статті 21 Закону України “Про організації роботодаців, їх об"єднання, прав і гарантії їх діяльності"


5. Практичні аспекти застосування Закону України “Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів".


6. Про налагодження ефективного зв"язку та комунікації у ланцюзі “роботодавець — організація роботодавців — об"єднання організацій роботодавців".


7. Про посилення інформаційної співпраці з прес-службою ФРУ та інформаційну оперативність роботи в регіонах.


Просимо прийняти участь в нараді та надати ваші пропозиції щодо питань, які вбачається за необхідне обговорити, про що повідомити дирекцію ЗОФР до 05.06.2013 року за телефоном 223-05-69 або електронною поштою: [email protected]


Потенціал Інформ


03.06.2013
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта