Логін:
Пароль:
 


Архів подій 

українською мовою / на русском языке

Будуємо бізнес нової країни разом!!!

 
 
Запорізький обласний союз промисловців і підприємців роботодавців "Потенціал" запрошує представників малого і середнього бізнесу взяти участь 29.10.2015 о 15-00 у бізнес-конференції "Будуємо бізнес нової країни разом", яка відбудеться у рамках спільного проекту АТ «Укрексімбанк», газети «БІЗНЕС» та Української бізнес асоціації «Дні малого та середнього бізнесу в регіонах України», що має на меті покращення бізнес-середовища, підвищення інвестиційної привабливості регіонів та вирішення найбільш актуальних питань для забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу через ефективну взаємодію влади, бізнесу та експертної громади.

У рамках конференції будуть обговорюватися створення й відпрацювання механізму спрощення умов ведення бізнесу та допомоги місцевій владі у просуванні реальних реформ, механізми консолідованої участі бізнес-спільноти у прийнятті рішень владою, доступ бізнесу до фінансових ресурсів та пошук нових ресурсних можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу.

Захід відбудеться 29 жовтня з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 135, конференц-зал готелю «Інтурист» (2-й поверх).


З метою отримання додаткової інформації щодо участі у заході звертатися до філії АТ «Укрексімбанк» - контактні телефони: (061) 787-49-32, 787-49-25, ЗОСППР "Потенціал" - контактні телефони (061) 233-71-23.


Потенціал Інформ


27.10.2015
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK

Интернет-ресурс поддержки малого бизнеса Запорожской области


Агентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта