Логін:
Пароль:
 


Архів подій 

Трибуна депутатів » Новини Трибуни

українською мовою / на русском языке
НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ П.ВАНАТОМ ВЖИТО ТЕРМІНОВИХ ЗАХОДІВ ЩОДО УСУНЕННЯ ОДНІЄЇ ІЗ ПРОБЛЕМ, ЯКА СТРИМУЄ БУДІВНИЦТВО МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО В М.ЗАПОРІЖЖІ
Питання будівництва мостів у м. Запоріжжі знаходиться під постійною увагою народного депутата України Петра Ваната. У ході зустрічей із виборцями була виявлена ще одна перешкода у будівництві мостів. Виявляється, що 1430 тонн металоконструкцій призначені для будівництва мостових переходів, залишаються не розмитненими.
19.05.2016 Докладніше
 
Петро Ванат подякував делегації Европарламенту за плідну співпрацю у Запорізькому регіоні.
Народний депутат України Петро Ванат взяв участь у зустрічі з делегацією Європарламенту. Парламентарії розглянули питання контролю за використанням коштів, що надаються нашій державі фінансовими структурами Європи, та окремими країнами.
18.05.2016 Докладніше
 
Народний депутат України Петро Ванат зустрівся з представниками ветеранських організацій
6 травня відбулася зустріч народного депутата України Петра Ваната з ветеранськими організаціями і почесними громадянами Запоріжжя,
10.05.2016 Докладніше
 
Мітинг біля меморіального комплексу Переправа
"Переправа" - це меморіальний комплекс, в якому розташован пам'ятник солдату , який форсує Дніпро. Не випадкого один з міських заходів зі звяткування Дня Перемоги пройшов на місці, яке присвячене пам'яті воїнів-героїв, загиблих під час форсування Дніпра.

Народний депутат України Петро Ванат відмітив...

10.05.2016 Докладніше
 
У День Перемоги над нацизмом
Урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні почалися ще 6 травня з мітингу біля пам'ятного меморіалу «Скорботна мати» .

На місці меморіалу поховано майже півтори тисячі загиблих радянських солдатів, над якими простягла свої руки Скорботна мати, що уособлює всіх жінок, які втратили своїх синів на полях Великої Вітчизняної війни.

10.05.2016 Докладніше
 
Петро Ванат: IT-галузь повинна бути локомотивом економіки.
Народний депутат України Петро Ванат провів зустріч з представниками однієї з найбільш перспективних галузей економіки України IT-технологій. На зустрічі з представниками IT-сектора, Петро Ванат з'ясовував, які необхідно створити умови для виходу IT-компаній з тіні, який вектор розвитку IT-галузі в регіоні вибрати і як продовжити діалог щодо розвитку цієї бізнес-сфери на національному рівні. «Якщо раніше працювала чітка схема ВУЗ-виробництво, то тепер цього немає. Витрачати гроші на науку стало поганим тоном. Всі хочуть отримувати надприбуток і не вкладати гроші в майбутніх фахівців...
10.05.2016 Докладніше
 
На зустрічі з керівництвом міст та районів Запорізької області нардеп Петро Ванат говорив про важливість зміцнення авторитету всієї вертикалі влади.
Сьогодні, в обласній державній адміністрації на зустрічі з головами рад і адміністрацій Запорізької області, народний депутат України Петро Ванат закликав присутніх згуртувати зусиля влади всіх рівнів на вирішенні важливих питань підтримки бізнесу, розвитку сектора конкретної економіки в умовах децентралізації влади. У цей складний час потрібна згуртованість, злагоджена позиція усіхгілок влади...
06.05.2016 Докладніше
 
Петро Ванат: Необхідно терміново закріпити нормативними актами питання адміністративно-господарської діяльності, внутрішнього управління та організації навчального процесу для професійних навчальних закладів.
11 березня Народний депутат України Петро Ванат, з огляду на критичну ситуацію в системі ПТО, написав Міністру науки і освіти звернення, в якому наполягав на тому, що Запорізька область, як одна з індустріальних територій, підприємства якої вимагають висококваліфікованих кадрів, приєдналася до числа регіонів, які впроваджують реформу профтехосвіти.
15.04.2016 Докладніше
 
Нардеп Олександр Романовський: У справі сплати заборгованості по зарплаті працівникам ВАТ «Запоріжжяобленерго» поставлена кома. Але ще не крапка...
Історія фінансових негараздів ВАТ «Запоріжжяобленерго» почалася ще в жовтні 2010 року, коли його, в числі інших енергетичних компаній України почали готувати до приватизації, призначеної на 2016 рік. Як повідомляє прес-служба компанії:
15.04.2016 Докладніше
 
Петро Ванат виступає за ефективне державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
12 квітня Верховною Радою прийнято Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Петро Ванат підтримав прийняття проекту Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання сферах енергетики та комунальних послуг» оскільки він містить прогресивні норми щодо...
14.04.2016 Докладніше
 
«Ми домовилися на бюджетному комітеті, що перевірятимемо використання державних коштів на крупних інфраструктурних об'єктах» – відзначив нардеп Петро Ванат при відвідинах запорізького аеропорту
В п'ятницю відбувся робочий візит народних депутатів України Петра Ваната і Олександра Романовського на підприємство «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». Головна мета вызиту - надання всесторонньої допомоги аеропорту і контроль за використанням бюджетних коштів.
12.04.2016 Докладніше
 
«Центру гемодіалізу європейського зразка в Запоріжжі бути!» - депутат Верховної Ради Петро Ванат.
Минулого тижня народний депутат України Петро Ванат проінспектував будівництво Центру гемодіалізу на базі міської лікарні №10. Торік йому удалося добитися виділення цільових коштів на будівництво цього центру з держбюджету у розмірі 5 млн. грн. Але ці гроші не були освоєні в повному обсязі.
11.04.2016 Докладніше
 
Народний депутат із Запоріжжя Петро Ванат : "Наш проект Закону щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів прийнято!"
Як повідомили у прес-службі Верховної Ради України, законопроектом шляхом внесення зміни до ст. 13 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» пропонується встановити, що «експортні операції з металобрухтом здійснюються відповідно до цього Закону, з урахуванням особливостей, визначених у Законі України «Про металобрухт» та Законі України «Про вивізне (експортне) мито на відходи та брухт чорних металів».
01.04.2016 Докладніше
 
За ініціативою нардепа Петра Ваната пройшло засідання представників ділових кіл Запоріжжя та топ-менеджменту великобританської компанії з питань впровадження сучасних технологій водопостачання, водовідведення, тепло- та енергозбереження на комунальних підприємствах м.Запоріжжя.
30.03.2016г. Запоріжжя. ЗОСППР "Потенціал". З ініціативи Президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал», Голови Запорізької обласної федерації роботодавців, народного депутата України - Петра Ваната в головному офісі ЗОСПП «Потенціал» відбулася зустріч топ-менеджерів фірми "TTI Global" (Великобританія) і представників ділових кіл Запоріжжя, з метою впровадження сучасних технологій водопостачання, водовідведення, тепло- та енергозбереження на комунальних підприємствах м.Запоріжжя та Запорізькій області.
31.03.2016 Докладніше
 
Сторінки: 1 |2 |3 |4 |5 |6
 
Читайте нас на FACEBOOK

Интернет-ресурс поддержки малого бизнеса Запорожской области


Агентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта