Логін:
Пароль:
 


Архів подій

Курс НБУ
Интернет-ресурс поддержки малого бизнеса Запорожской областиАгентство Промышленных Новостей

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
 

українською мовою / на русском языке

Про створення єврорегіону "Азов"

 
 
На сьогодні Запорізькою облдержадміністрацією опрацьовується питання щодо доцільності створення єврорегіону «Азов», до складу якого увійдуть територіальні одиниці України та Російської Федерації(Запорізька та Донецька області, АР Крим, Краснодарський край та Ростовська область). метою цього заходу є розширення співробітництва між Запорізькою областю та регіонами Російської Федерації шляхом реалізації спільних проектів транскордонного та міжрегіонального співробітництва, вирішення проблем, що об’єднує інтереси обох держав.

Крім того, Міністерством закордонних справ України та Міністерством економіки розглядається можливість фінансування спільних проектів прикордонного та міжрегіонального співробітництва.

Враховуючи позитивний досвід функціонування єврорегіону «Буг», засновниками якого виступили Волинська область та воєводства Республіки Польща, ЗОСППР «Потенціал» пропонує зацікавленим підприємствам та організаціям розглянути можливість започаткування нових проектів в рамках майбутнього єврорегіону «Азов». Свої пропозиції та інформацію щодо існуючих проектів направляти за ф.233-71-23 (контактна особа Марголін О.О. 223-05-69).


Потенціал Інформ


25.10.2010
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 


Радіо On-Line

Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua
Проверка сайта