Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

ЗОФР запрошує до участі в Австрійсько-Українському біоенергетичному форумі

 
 
Запорізька обласна федерація роботодавців інформує, що ICC Ukraine в рамках програми GREENERGY Initiative спільно з австрійським кластером екологічних технологій ECO World Styria запрошує прийняти участь у Австрійсько-Українському біоенергетичному форумі, що пройде з 12 по 14 березня 2014 в м.Грац, Австрія.

Програма візиту передбачає проведення бізнес-форуму, прямі ділові переговори між австрійськими та українськими підприємцями, а також включає відвідування заводів в «Долині зелених технологій» австрійського регіону Штірії: завод з виробництва біодизеля компанії BDI, завод з виробництва біогазу, один з найбільших промислових комплексів Австрії з виробництва біоетанолу.

У форумі візьмуть участь австрійські компанії, що входять до кластеру ECO World Stiria. 

Програма Австрійсько-Українського біоенергетичного форуму, програма візиту та заявка додаються.

У разі зацікавленості взяти участь у форумі та/або виступити в якості спікера, представляючи свою компанію/проект надсилайте заповнену анкету на ел.адресу Запорізької обласної федерації роботодавців: [email protected] до 20 лютого 2014 року. 


Довідка: 

Серед країн ЄС Австрія є одним з основних інвесторів в українську економіку та одним з головних торгових партнерів України. 

В «Долині зелених технологій», що розташована навколо м. Грац найбільша кількість світових провідних компаній в області «зелених» технологій ніж де-небудь в світі. У рамках кластера ECO World Styria над чистими і зеленими технологіями завтрашнього дня працюють близько 200 компаній та науково-дослідних установ. 

Більше чверті усіх енергетичних потреб в Австрії покривається енергією з відновлюваних джерел.


Потенціал Інформ


12.02.2014 Додатки до анонсу
Анкета участника делегации
Программа Форума
Программа пребывания
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua