Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

УВАГА!!! Робоча зустріч на тему «Впровадження національного стандарту ДСТУ EN 16636 «Послуги щодо боротьби зі шкідниками. Вимоги та компетенції» !!!

 
 
27 вересня 2016 р. в ЗОСППР "Потенціал" буде проходити робоча зустріч (презентація) за участю Голови Правління Громадського Об’єднання «Українська Пест Контроль Асоціація» (УПКА) Кріводонова С.В. на тему «Впровадження національного стандарту ДСТУ EN 16636 «Послуги щодо боротьби зі шкідниками. Вимоги та компетенції» на запорізьких підприємствах – шлях до біобезпеки області та виходу на світові ринки».


27 вересня 2016 р. об 11.00 в приміщенні ЗОСППР "Потенціал" за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 135, готель «Інтурист» Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати ICC UKRAINE, Запорізька обласна федерація роботодавців, Запорізька обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Громадське Об’єднання «Українська Пест Контроль Асоціація» (УПКА), за підтримки Запорізької Торгово-Промислової Палати проводитимуть робочу зустріч з керівництвом та фахівцями запорізьких підприємств – суб'єктів ЗЕД, виробників та переробників сільгосппродукції та продуктів харчування, готельного та ресторанного бізнесу, транспортних та експедиційних компаній, сфери ЖКГ та інших на тему «Впровадження національного стандарту ДСТУ EN 16636 «Послуги щодо боротьби зі шкідниками. Вимоги та компетенції» на запорізьких підприємствах – шлях до біобезпеки області та виходу на світові ринки».


Участь – за запрошенням та попередньою реєстрацією.


Потенціал Інформ


30.08.2016
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua