Логін:
Пароль:
 


Архів подій

 

українською мовою / на русском языке

До уваги державних замовників. Безкоштовний онлайн-курс «Публічні закупівлі» в системі електронних закупівель ProZorro

 
 
Закон України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі», який затверджує повне переведення державних закупівель в електронну систему ProZorro, буде введено в дію протягом 2016 року у два етапи:


- з 1 квітня – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання (монополістів);


- з 1 серпня – для решти замовників.


Законом передбачається введення електронної системи закупівель:


- для всіх державних закупівель на товари і послуги на суму понад 200 тис.грн. і на роботи на суму понад 1,5 млн.грн.;


- для замовників, які здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання (монополістів), на товари і послуги – на суму понад 1 млн.грн., на роботи – понад 5 млн.грн.


З метою надання допомоги замовникам при проведенні торгів і навчання їх основним нюансам публічних закупівель, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та команда ProZorro спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» запускають перший в історії України державний масовий онлайн-курс для державних замовників, який дозволить навчитися професійно працювати з публічними закупівлями.


Курс «Публічні закупівлі» є безкоштовним. Навчання розпочнеться у травні 2016 року. Тривалість курсу 6 тижнів.


Курс розділено на два рівні:


1. Базовий, що присвячений вивченню основ публічних закупівель;


2. Поглиблений, що спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності.


У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати як базового, так і поглибленого рівнів.


Програма курсу складається з циклу відео-лекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань та форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачам.


З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України http://www.me.gov.ua в розділі «Прес-центр», новини від 04.03.2016 «Команда ProZorro запускає перший масовий онлайн-курс для державних замовників».


Реєстрація на безкоштовний онлайн-курс здійснюється замовниками самостійно за посиланням зазначеним на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.


За матеріалами meriazp.gov.ua


26.04.2016
 
Версія для друку
Відправити другу
На початок
 
 
Читайте нас на FACEBOOK


Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізької областіАгентство Промышленных Новостей


Цитування в інших ЗМІ тільки зі згадуванням в якості джерела ЗОСППР «Потенціал». Передрук матеріалів в мережі тільки з прямим гіперпосиланням на https://potencial.org.ua